Для водіїв

Заміна свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу ( техпаспорта )
Документи необхідні для реєстрації обладнання в МРЕВ :
  1. Сертифікат тобто «Свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу Щодо забезпечення безпеки дорожнього руху .
  2. Акт « Приймання передачі транспортного засобу переобладненому для роботи на зрідженому нафтовому газі ».
  3. Оригінал паспорта власника транспортного засобу.
  4. Ідентифікаційний код .
  5. техпаспорт
Увага! Документи видані при встановленні газового обладнання дійсні лише 10 діб.
Порада: Перш ніж займатися заміною техпаспорта , рекомендуємо перевірити себе / машину по базі адмінпрактики на предмет незакритих протоколів.

З отриманими на станції установника зазначеними вище документами власнику авто слід з'явитися в ДАІ за місцем реєстрації авто в перебігу 10 календарних днів.

Як відбувається заміна техпаспорта :

    Заїжджаємо до криміналістів , вони проводять звірку номерів агрегатів . Для чого потрібно написати заяву - бланки якого є у вікні.
    Потім , друкуємо заяву про заміну техпаспорта , в якому уточнюємо причину заміни , а саме - установку ГБО. Обов'язково перевіряємо те, що надрукували Вам друкарки .
    Подаємо весь пакет документів у віконце МРЕВ .
    Протягом дня отримуємо новий техпаспорт з відміткою «Встановлено ГБО ».

Уважно перевіряємо VINкод автомобіля , номерний знак , прізвище , адресу і т.п.

Вартість послуг у МРЕВ :
Звірка номерів і огляд криміналістів обійдеться в 230 грн.
За заміну техпаспорта пластик - 320 грн.

При цьому витрата Вашого часу будуть приблизно такі:

    Криміналісти , залежно від черги обслужать Вас від 20 хв . до 2 годин.
    Для подачі заяви буде потрібно 20 хв .
    Здача документів 10 хв .


Підіб'ємо підсумок:

    Грошові витрати близько 600 грн.
    За часом , в середньому близько двох годин.


Дане питання в нашій країні регулює Постанова № 1388 кабінету міністрів України від 7 вересня 1998 р., « Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації) , зняття з обліку автомобілів , автобусів , а також самохідних машин , сконструйованих на шасі автомобілів , мотоциклів усіх типів , марок і моделей , причепів , напівпричепів , мотоколясок , інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів ».

Пункт № 37 даного документа говорить:
Державна реєстрація (перереєстрація) переобладнаних транспортних засобів проводиться на підставі документів про відповідність їх вимогам безпеки дорожнього руху та документів , що підтверджують правомірність придбання встановлених кузовів (рам ) , які мають ідентифікаційні номери (у разі їх заміни ) .

Документом про відповідність переобладнаних транспортних засобів вимогам безпеки дорожнього руху є:

Для транспортних засобів , переобладнаних на підприємствах , - свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху , видане згідно з пунктом 22 цього Порядку на відповідний вид переобладнання , що подається разом з актом приймання- передачі транспортного засобу за формою згідно з додатками 3 ( для зрідженого нафтового газу) , 4 (для стисненого природного газу) та 6 ;

Для транспортних засобів , переобладнаних в індивідуальному порядку , а також транспортних засобів , переобладнаних для роботи на газових паливах , - акт технічної експертизи (крім переобладнаних автобусів) за формою згідно додатка 5 (Акт технічної експертизи про відповідність конструкції та технічного стану переобладнаного ТЗ вимогам безпеки дорожнього руху ) або сертифікат відповідності , виданий випробувальною лабораторією ( центром ), який має атестат акредитації відповідної галузі (у редакції Постанови КМУ № 471 від 31.05.2012р . )

 У випадку якщо Ви встановили ГБО самостійно в гаражі , або придбали автомобіль з встановленим та незареєстрованим ГБО , про що може свідчити відсутність відмітки в тех.паспорту , то ми проведемо перевірку відповідності вимогам технічних умов і технічної документації виробника обладнання , перевіримо герметичність системи , при необхідності зробимо регулювання і видамо пакет документів для реєстрації ГБО в МРЕВ .
Дана послуга є платною!Звернемо Вашу увагу на те , що обов'язкове проходження ТО ( технічного огляду ) ГБО є скасованим !
Постанова Кабінету Міністрів № 137 від січня 2012 року, свідчить про те , що окреме проведення технічного огляду ГБО , встановлених як на комерційних , так і на автомобілях особистого використання - СКАСОВАНО !
При бажанні , або потреби власника автомобіля на якому встановлено ГБО , проводиться ТО ( технічний огляд ) авто в цілому , а на додаток проводиться огляд і газобалонного обладнання.